УКРЖИТЛОПРОЕКТ – лідер в проектуванні
Навігація

Архів за місяць: Червень 2013

Укладка фундаменту

Трамбовка бетонуБетон укладають шарами 8—10 см зі штиковкою і трамбовкою кожного шару. Щоб поверхня укладеного бетону передчасно не висохнула, зверху кладуть мокре дрантя або газети й все це накривають руберойдом. При температурі повітря 10—15 °С через 7 діб бетонні… Читати далі

Залізобетонні фундаменти

Варто враховувати, що при тривалому зберіганні цементу навіть у сухому місці міцність знижується за б місяців на 25 %, за рік – на 35- 40 %, за два роки – приблизно на 50 %.

Стовбчатий фундаментЯк уже було сказано,… Читати далі

Траншеї під фундаменти

ГрабарствоТехнологія грабарств залежить в основному від типу фундаментів, складу ґрунту й рівня ґрунтових вод. Для стовпчастих фундаментів роблять круглі ями з вертикальними стінами. Вони стійкі від обвалення навіть при високому стоянні ґрунтових вод. Такі ями відривають… Читати далі

Обладнання фундаменту

Обладнання фундаментаРоботи з обладнання фундаментів варто починати після заготівлі основних будівельних матеріалів з таким розрахунком, щоб будівництво будинку й уведення його в експлуатацію здійснювалися за один будівельний сезон.
Фундаменти, зведені в пучіністих ґрунтах і залишені на зимовий час без… Читати далі

Порядок проведення ремонту квартири

ремонт квартириНе маючи досвіду в ремонті квартир, треба спочатку уявити собі послідовність дій до початку ремонтних робіт. І тільки потім починати що-небудь розкурочивати або витрачати які-небудь коштовні матеріали.

Перше – ви вселилися в… Читати далі

Страница 1 of 212