УКРЖИТЛОПРОЕКТ – лідер в проектуванні
Навігація

Порядок проведення ремонту квартири

ремонт квартириНе маючи досвіду в ремонті квартир, треба спочатку уявити собі послідовність дій до початку ремонтних робіт. І тільки потім починати що-небудь розкурочивати або витрачати які-небудь коштовні матеріали.

Перше – ви вселилися в нову квартиру. Уже з першого погляду ви визначили, що вас рішуче не влаштовує. Проте, поживіть у ній якийсь час. Поживши й покористувавшись вашою новою квартирою, ви більш ясно будете знати, що й де з меблів повинне стояти й що потрібно зробити. Це необхідно для того, щоб домогтися комфорту. Не забувайте, що у квартирі є маса речей, які потрібно десь зберігати. У колишній квартирі вони лежали в одному місці, не заважаючи жити, а тепер їм треба визначити нове місце в новій квартирі. Робити або купувати шафи, монтувати антресолі, будувати комори.

Якщо ви затіяли ремонт квартири у вже обжитій квартирі, подумайте,  чи всі залишиться на своїх місцях або ви хочете щось переставити. Тим більше важливо зробити таку прикидку, якщо ви припускаєте зробити перепланування квартири.

Перед початком ремонту квартири спробуйте уявити собі, як буде виглядати планування квартири. Планування квартири краще зробити на папері, у вигляді плану. Це захоплююче заняття, до речі, може залучити до корисної справи всю родину, включаючи малолітніх дітей.

Замірте розміри кожної з кімнат, а потім намалюйте квартиру (види зверху). Далі замірте площі основи предметів обстановки — меблів, побутової техніки, мийки й усього іншого. Намалюйте все це на іншому аркуші паперу. Напишіть назви — шафа, ліжко, стіл. Виріжте ножицями й накладіть на малюнок з розмірами кімнати.

Схема планування квартири вбереже вас від випробування безглуздих варіантів і заздалегідь відповістить на запитання «пройде не пройде», що неминуче виникає при таких перестановках.

Зараз існують комп’ютерні програми, що дозволяють зробити т же саме, але рекомендувати їх як підручні кошти немає необхідності.

При розміщенні не забувайте про ширину проходів до дверей, не залишайте їх занадто вузькими.

Ремонт квартири є одним зі способів самовираження забудовника. Одні воліють зберегти бревенчаті стіни, інші обшивають їх вагонкою, треті покривають фарбою або штукатуркою. Кожний облаштовує своє житло у відповідності зі своїми смаками й потребами.

Похожие записи: