Архітектурне проектування

Архітектурне плануванняЦе архітектурна частина документації для будівництва й містобудівної документації, що містить архітектурні рішення, які комплексно враховують соціальні, економічні, функціональні, інженерні, технічні, протипожежні, санітарно-гігієнічні, екологічні, архітектурно-художні й інші вимоги до об’єкта в обсязі, необхідному для розробки документації для будівництва об’єктів, у проектуванні яких необхідна участь архітектора.
Архітектурне проектування будинків і споруджень може розроблятися як у складі проекту в цілому, так і як окремий, самостійний етап проектування. Архітектурно-містобудівне рішення (архітектурний проект) будівельного об’єкта підлягає узгодженню й затвердженню міськими органами архітектури й містобудування.Архітектурний проект будинку розробляється на підставі Завдання на проектування відповідно до вимог вихідно-дозвільної документації.Специалісти проектної організації «УКРЖИТЛОПРОЕКТ» розроблять архітектурний проект як для нового, так і для реконструємого будинку, так, що б він повністю задовольняв побажанням Замовника й вимогам дозвільної документації. Такий підхід допоможе ЗАОЩАДЖУВАТИ не тільки ЧАС, але й ГРОШІ.

Розробка концепції будинку.

На стадії розробки концепції будинку визначається розміщення об’єкта на ділянці, розробляються об’ємно-планувальні рішення, визначається техніко-економічні показники, стильова спрямованість і пропонуються варіанти, залежно від типу майбутнього об’єкта: житловий будинок, дитячий садок, школа, туристичний центр, готель, торговий центр, розважальний комплекс, офісний центр, ресторан, автосалон, СТО, АЗС, котедж.

Основні креслення:

  • Схема Генплану
  • Поетажні плани (схеми функціонального зонування)
  • Розрізи (схеми)
  • Схема внутрішніх потоків
  • Ескізи фасадів
  • Комп’ютерна 3D модель об’єкта (без деталіровки).

Ескізний Проект.

На цьому етапі проектування більш детально розробляються основні об’ємно-планувальні й архітектурно-художні рішення об’єкта.

Основні креслення:

  • Поетажні плани із вказівкою основних приміщень, зразковим розташуванням дверних, віконних і ін. прорізів, вертикальних комунікацій, груп меблів і предметів інтер’єра;
  • Розрізи із вказівкою висот основних приміщень, оцінок рівнів;
  • Pages: 1 2