Технічне обстеження будівель та споруд

Технічне обстеженняОсновною метою технічного обстеження будинків є визначення поточного технічного стану конструкцій будинку або спорудження, виявлення дефектів і з’ясування експлуатаційних якостей конструкцій; прогнозування їхнього поводження в майбутньому.
Наша компанія “Укржитлопроект”, крім послуг із проектування будинків і споруджень, може провести технічне обстеження різних будинків і споруджень. Ця послуга затребувана на різних етапах будівництва споруджень.Наприклад, Вам потрібен проект реконструкції будинку, а перед початком проектування реконструкції треба провести інженерного обстеження будинку для реконструкції, щоб дати проектувальником повну інформацію про об’єкт.Або ж потрібна перепланування приміщень у будинку, перед проектуванням якої також треба обов’язково  провести технічне обстеження(при переплануванні, можливо, зміниться навантаження на стіни, розташування внутрішніх стін між приміщеннями.Також необхідне проведення технічного обстеження недобудови, квартири, житлового будинку, будинку загального призначення, якщо об’єкт переходить у власність. При цьому видається висновок про технічний стан об’єкта.

Якщо планується завершення будівництва об’єкта, роботи на якому не велися рік і більше, те Вам знадобиться попередньо виконати технічне обстеження будівельних конструкцій.

Часто технічне обстеження споруджень проводять і для висновку угод по купівлі-продажу нерухомості, тому що воно допомагає правильно оцінити вартість об’єкта.

Наші фахівці виконують роботи з технічного обстеження будинків і споруджень будь-якої складності.

Наша компанія має відмінно підготовлений персонал, здатним грамотно провести технічне обстеження об’єкта будь-якого ступеня складності. За результатами обстеження будівельних конструкцій будинків і споруджень оформляється звіт, що містить крім аналізу технічного стану будинку рекомендації з його поліпшення, якщо це необхідно.

Технічне обстеження включає:

  • Обстеження технічного стану будинків і споруджень
  • Обстеження технічного стану фундаментів;
  • Обстеження технічного стану несучих та огороджуючих конструкцій, вузлів і деталей;
  • Обстеження інженерних комунікацій;
  • Розробка рекомендацій і висновків за матеріалами технічних звітів обстежень
  • Pages: 1 2 3