Вас  вітає проектна організація ТОВ “УКРЖИТЛОПРОЕКТ”.

Наша організація зареєстрована в 2007 році в м. Києві й успішно працює на ринку архітектурно-проектних послуг.

Про компаніюЗа роки своєї діяльності ТОВ “УКРЖИТЛОПРОЕКТ” зарекомендувало себе як надійний партнер і відповідальний виконавець.

ТОВ “УКРЖИТЛОПРОЕКТ” є незалежною проектною організацією й не входить до складу яких-небудь будівельних холдингів. Ми виконуємо проектні роботи для будівництва й реконструкції як у Києві, так і інших містах України. Наші фахівці компанії беруть на себе розробку архітектурної концепції з урахуванням всіх побажань Замовника, виконання проектної документації із застосуванням сучасних методів проектування й новітнього програмного забезпечення, авторський нагляд і супровід проекту на всіх стадіях будівництва.

Рішення сучасних завдань в області архітектурно-будівельного проектування можливо лише при досягненні високої якості всіх проектних розробок. Застава якості надаваних послуг – високий рівень професіоналізму фахівців компанії, доскональне знання всіх технічних процесів, багаторічний досвід роботи. Всі фахівці компанії мають вище профільне утворення, відмінну кваліфікацію, досвід розробки й реалізації проектів будь-якого рівня складності.

Штат працівників ТОВ “УКРЖИТЛОПРОЕКТ” укомплектований відповідно до вимог ліцензійних умов кваліфікованими фахівцями з досвідом роботи від 5 років в області будівельного проектування й правом роботи в районах зі складними інженерно-геодезичними умовами й сейсмічними районами.

Наші архітектори, генпланісти, інженери-будівельники, інженери-конструктори, інженери-розраховувачі, інженери-електрики, інженери-сантехники (фахівці з опалення, вентиляції й кондиціювання повітря, тепло й газопостачання, водопостачання й каналізації) готові виконати проект будь-якої складності. Організація має позитивний досвід участі в тендерах на розробку проектної документації.

Напрямки діяльності:

Pages: 1 2