Мета та завдання нашої організації

Головне завдання нашої проектної організації — розробка проектно-кошторисної документації, необхідної для нового будівництва або реконструкції підприємств, будинків і споруд або їхніх комплексів.

Мета та завданняОсновною метою компанії є виконання проектних робіт високої якості, у комплексі з наданням всіх послуг проектування, включаючи узгодження, одержання дозволу на будівництво й супровід будівельних робіт.

Основними етапами робіт з кожного об’єкта є: участь у складанні завдання на проектування; геологічні й геодезичні вишукування; складання, узгодження й захист проектного завдання; розробка робочих креслень і кошторисів (на основі проектного завдання) з використанням даних додаткових вишукувань, уточнень програми, зауважень стверджуючих і організацій, що погоджують; авторський і технічний нагляд за будівництвом.

Структура нашої проектної організації значною мірою визначається характером виконуваних нею робіт.

В ТОВ “Укржитлопроект” існують наступні підрозділи:

  • геологічних вишукувань,
  • складання кошторисів,
  • архітектурно-планувального,
  • генеральних планів,
  • технологічного й будівельного проектування,
  • інженерного й сантехнічного устаткування,
  • бюро оформлення проектів і кошторисів.

Співробітники організації “Укржитлопроект” – це професіонали у своїй області,  мають великий досвід і потенціалом до подальшого розвитку й розширення послуг у сфері проектування. Досвідчені інженери й архітектори, зібрані в дружний колектив, виконують прості й складні проекти, починаючи від будинків до офісних і торговельних комплексів і багатоповерхових житлових будинків.

Основною метою компанії є виконання проектних робіт високої якості, у комплексі з наданням всіх послуг проектування, включаючи узгодження, одержання дозволу на будівництво й супровід будівельних робіт.

При розробці проекту, обов’язково враховуються й обмовляються із замовником вихідні дані й подальші плани по експлуатації об’єкта. Все це допомагає виробити правильну стратегію проекту й заощадити на виділюваному бюджеті для будівництва.

Pages: 1 2