УКРЖИТЛОПРОЕКТ – лідер в проектуванні
Навігація

Ремонт ванної кімнати – заморочлива справа.

Ремонт ванної кімнатиСамі незначні тріщинки здатні привести до порушення гідроізоляції, що веде до протечок, вогкості, скандалам із сусідами та іншим малоприємним подіям.

З іншого боку, раз уже затіяли ремонт у ванній, виконуйте всі роботи з можливості професійно, нічого не пропускаючи. Після добротного і якісного ремонту ванна кімната стане дійсним шедевром, що сполучить у собі функціональність, стильний дизайн і безпеку, як для Вас, так і для Ваших сусідів. Починаючи ремонт ванною, варто звертати увагу на наступні основні етапи:

Підлога.

Підлога у ванній кіинатіМабуть, найбільш важливий і складний об’єкт ремонту ванної кімнати. У першу чергу необхідно ретельно очистити поверхню від бруду, що застиг на розчині. Підлога повинна бути гладкою і рівною, тому, можливо, требу буде зробити спеціальну стяжку, що вирівнює. Наступний крок – гідроізоляція. По способу нанесення сучасна гідроізоляція підрозділяється на обклеювальну, наплавляєму й обмазувальну. Гідроізоляційне покриття повинне покривати не тільки підлогу, але й заходити на стіни (10 – 20 див). Крім того, можлива часткова гідроізоляція цілої стіни, до якої буде примикати ванна або душова кабіна. Особливу увагу при ремонті ванною варто приділити найбільш уразливій зоні – сантехнічній шафі. Після нанесення гідроізоляційної верстви потрібно зробити захисну стяжку, і тільки потім укладати плитку.

Але для захисту квартири від затоплення однієї гідроізоляції може й не вистачити. Необхідний більш надійний бар’єр. Проводячи ремонт ванної кімнати, можна спробувати усунути розповсюджені помилки будівельників, зокрема, невідповідність рівнів підлог. Необхідно, щоб рівень підлоги у ванній був значно нижче, ніж в інших приміщеннях. Якщо ж понизити рівень не представляється можливим, залишається високий, до 8 см, поріг. Бажано зробити на підлозі аварійний злив, приєднана до системи каналізації. Очевидно, що в цьому випадку поверхні підлоги варто додати незначний нахил у напрямку до зливу.

Наступний пункт ремонту ванною – розведення труб.

Похожие записи:

Pages: 1 2 3