УКРЖИТЛОПРОЕКТ – лідер в проектуванні
Навігація

7 способів зробити з маленького приміщення велике.

Дизайнери інтер’єрів упевнені:

візуально збільшити площу маленької кімнати можна приблизно на третину. Головне – правильно підібрати кольори й предмети.

Збільшити площу й зробити стелі вище можуть світлі тони, яскраві лампи, дзеркала, глянцеві підлоги й напольні вази.

Світлі тони1. Одне з головних дизайнерських правил зорового збільшення простору – перевага світлих тонів. Дотримуватися пастельної гами й відтінків білого потрібно не тільки при виборі тону стін, але й у випадку з меблями й елементами декору. Зупинившись на пастельній гамі, краще звертати увагу на теплі тони: абрикосовий, світлорожевий, бежевий та кремовий – ці кольори апріорі створюють ілюзію великого простору. Приміщення можна оформити у світлосірих або світлозелених тонах, візуально збільшити територію в цьому випадку може допомогти контрастна стіна – наприклад, біла. У прямокутних приміщеннях виділяти краще одну з довгих стін, що дозволить розширити кімнату, підкреслена коротка – навпроти, лише підкреслить витягнуту форму. А от від контрастних плям на стінах і виділення певних деталей, наприклад, арок, точно краще відмовитися, такі прийоми значно погіршують перспективу площі.

Підбор шпалер2. З особливою старанністю для маленького приміщення варто підбирати шпалери. Шанувальникам орнаментів дизайнери радять звернути увагу на великі прінти. Для житла з низькими стелями виходом можуть стати вертикальні смужки, які візуально додадуть 10-15 см до висоти. Інша хитрість – створення невеликого білого бордюру на стінах по периметру стелі. Додаткові можливості для інтер’єру можуть створити фактурні шпалери “під фарбування”, які не перевантажать кімнату строкатими малюнками й зроблять стіни більш фактурними.

 

Освітлення3. Важливу роль у сприйнятті грає освітлення. Для створення максимальної ілюзії простору найкраще вибирати потужні лампи, що припускають “біле світло”. Варто відмовитися від громіздких стельових світильників. Розширити простір допоможуть підвісні й вмонтовані в стелю крапкові софіти: такий тип кімнатного освітлення автоматично позбавить приміщення від темних кутів і дозволить тримати в поле зору весь простір.

 

 

 

Похожие записи:

Pages: 1 2