Архітектурне проектування

Наша компанія “Укржитлопроект” вже понад 10 років займається архітектурним проектуванням. А саме веде проект від розробки концепції до реалізації. Ми розробляємо як проекти житлових будівель (приватних та заміських будинків, котеджів), так і інших промислових споруд. Для нас архітектурне проектування є не просто створенням нових об’єктів будівництва, а можливість створення нових гармонійних та комфортних будівель в Україні.

Що таке архітектурне проектування? Наша задача

Архітектурне проектування – це розробка робочих проектів будівель, котеджів, квартир, приміщень, житлових комплексів та інших об’єктів. Також до архітектурного проектування відносять документацію на реконструкцію або нове будівництво. Проект є результатом проектування та нашим кінцевим продуктом у цій послузі.
Наше головне завдання в архітектурному проектуванні – не тільки зберегти вигляд міста та не зіпсувати існуючі архітектурні рішення, а також органічно та красиво створити щось нове. Ми завжди виконуємо всі вимоги замовника і додаємо до краси функціональне використання будівлі.

5 основних етапів архітектурного проектування УкрЖитлоПроект:

Процес створення проекту ділиться на 5 етапів. На кожному етапі ми взаємодіємо із Замовником і даємо йому повний звіт про виконану роботу.

Перший етап: аналіз об'єкту

Насамперед ми починаємо з аналізу місцевості та збираємо дані для складання повної картини. У цей процес входить аналіз рельєфу, розташування та огляд сусідніх будівель. Збираються схеми, фотоматеріали, які піддаються детальному аналізу. Фахівці Укржитлопроекту завжди ретельно підходять до аналізу об’єкта, оскільки – це основа майбутньої споруди.

Другий етап: ідея та концепція

Створюємо концепцію разом із Замовником та отримуємо загальне уявлення про об’єкт.
Архитектурное проектирование в Украине от zhilpro.com.ua

Укржитлопроект затверджує питання зонування, функціональності, композиції та загальний архітектурний стиль. На даному етапі необхідно почути Замовника і нам це важливо. Ми завжди враховуємо всі побажання щодо майбутнього проекту!

Третій етап: розробка ескізного проекту

Ескізний проект необхідний, щоб дати ідеї перші начерки проекту на папері. У цьому попередньому етапі створюються поверхове планування та реалізуються конструктивні рішення. Готовий ескізний проект – це набір документів, схем та креслень запланованого об’єкта з метою затвердження Замовником. Після чого виконуються корективи, зміни та побажання.

Четвертий етап: розробка робочого проекту

Після того як ескізний проект повністю задовольняє Замовника та всі норми та стандарти, тоді ми переходимо до розробки робочого проекту. Стадія робочого проекту включає всі необхідні креслення, технічні дані, показники, кошториси та ін. Зазвичай робочий проект реалізують разом з оформленням всієї необхідної робочої документації проекту. Робочий проект Укржитлопроект створює, спираючись на ДБН А.2.2-3:2014.

П'ятий етап: авторський нагляд

Нагляд за розробкою проекту – один із найважливіших етапів. Фахівці авторського нагляду стежать за тим, щоб проект вийшов саме таким, як утвердив Замовник! Ретельний та своєчасний авторський нагляд – це гарантія відповідності робочому проекту.

Ми виконуємо послуги архітектурного проектування для таких об'єктів:

  • Житлові будинки та цілі житлові комплекси
  • Спортивні комплекси
  • Торгівельні та розважальні центри
  • Виробничі та складські будівлі
  • Проекти реконструкції будівель та споруд
  • Будівлі громадського харчування

УрЖитлоПроект - Архітектурне проектування з розумом

Усі фахівці, які виконують проектні роботи, мають необхідну акредитацію, високу кваліфікацію та багатий досвід вирішення різноманітних проектних завдань. При проектуванні враховуються всі нормативно-технічні документи, що діють на території України (ДБН, СЦ, ДСТУ, та інші), нормативні правові акти та організаційно-розпорядчі документи. У процесі роботи використовуються найсучасніші системи автоматизованого проектування.

Ціна архітектурного проектування уточнюється індивідуально. Телефонуйте нам і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання!