Технологічне проектування

Технологічне проектування – важлива складова концепції майбутнього підприємства.

Всі промислові об’єкти, незалежно від їх конкретного призначення, мають багато спільних рис. Так, будь-який промисловий об’єкт включає в себе наземні будівлі і споруди основного і допоміжного виробництва, складські приміщення і будівлі адміністративно-побутового призначення. У будівлях і спорудах основного і допоміжного виробництва розміщується верстатне і інше технологічне обладнання, мережі газо-, тепло-, електро-, енергопостачання і т. П. Між собою будівлі та споруди з’єднані мережею внутрішнього транспорту, мережею енергоносіїв і системами зв’язку і управління. На території промислового об’єкта можуть бути розташовані споруди автономних систем електро- і водопостачання, а також окремо розташовані технологічні установки і т. Д.

Технологічне проектування – це підбір рішень, відповідних концепції об’єкта і найбільш вигідних по вартості реалізації проекту. Щоб забезпечити нуж-ву функціональність об’єкта, з урахуванням його призначення і оптимізувати витрати на виконання будівельно-монтажних робіт, підбираються найбільш ефективні і економічно доцільні рішення. Результатом такої роботи є проект виконання робіт (ППР), в якому наведені детальні описи всіх робіт, якість і термін їх виконання.

Організація ТОВ «УКРЖИТЛОПРОЕКТ» спеціалізується на технологічному проектуванні:

  • Проектування підприємств громадського харчування – ресторанів, барів, кафе;
  • Проектування адміністративно-офісних центрів;
  • Проектування торгово-розважальних комплексів;
  • Проектування підприємств автосервісу – СТО, АЗС;
  • Проектування промислових підприємств.

Технологічне проектування повинно забезпечувати ефективне функціонування підприємства і відповідати всім нормам, що діють на території України.
Технологічне проектування й зонування ресторанів, барів, торгово-розважальних комплексів, автосервісу, промислового виробництва повинні враховувати всі технологічні процеси, що відбуваються на підприємстві.

Технологічне проектування включає в себе:

  • План розміщення технологічного обладнання;
  • План прив’язки обладнання до систем електропостачання;
  • План прив’язки обладнання до систем водопостачання і каналізації;
  • План прив’язки обладнання до системи вентиляції;
  • Специфікацію обладнання.

Замовляючи розробку проектної документації такого типу, ви отримує можливість мінімізувати фінансові та часові витрати на будівництво і оснащення об’єкта. Професіонали нашої компанії пропрацюють кожну операцію таким чином, що-б все будівельно-монтажні роботи виконувались злагоджено, оперативно і чітким дотримання будівельних норм і стандартів. Технологічний проект – це планування кожного етапу і процесу, витрати матеріально-технічних і трудових ресурсів, що дозволяє виконати запланований графік робіт і не переплачувати за простої і перевитрата будматеріалів.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, увагу і доброзичливість – основний принцип нашої роботи. Ми докладемо максимум зусиль, щоб технологічний проект підприємства зробив Ваш бізнес успішним!