Авторський нагляд

Контроль за всім процесом будівництва – основа якісного проекту. Саме авторський нагляд допомагає своєчасно виявити, і головне – усунути всі можливі розбіжності проекту з реальністю. Крім цього, авторський супровід несе також економію часу та нервів Замовника. Сам автор проекту перевірять відповідність процесу будівництва або вже побудованої будівлі проектним рішенням. За потреби УкрЖитлоПроект проводить не лише авторський, а й комплексний нагляд.

Навіщо потрібний авторський нагляд у будівництві?

Авторський нагляд у будівництві – це авторський супровід проекту та робіт на всіх стадіях. Досвідчений фахівець знає, що необхідно контролювати, щоб роботи були виконані точно за планом.

Чи потрібний авторський нагляд, якщо проект був детально підготовлений? Однозначно, так! У будь-якому будівництві іноді виникають непередбачені проблеми. Саме автор проекту має слідкувати за всім процесом реалізації проекту. Тільки автор проекту знає як вирішити проблеми, щоб це не вплинуло на загальну концепцію проекту.

Які переваги авторського нагляду від УкрЖитлоПроекту?

На відміну від інших компаній, ми не тільки регулярно відвідуваємо Ваш об’єкт час від часу, а виконуємо повноцінний авторський нагляд:

  • достовірність виконавчої документації;
  • внесення до робочих креслень коригувань у процесі будівництва;
  • спілкування та узгодження питань із «суміжниками»;
  • збереження авторської концепції проекту;
  • ведення журналу авторського нагляду;
  • звітність для замовника про перебіг робіт/

Ми маємо величезний досвід проведення нагляду для всіх видів будівництва від приватних будівель до муніципальних структур. Наша команда – це справжні висококваліфіковані спеціалісти з відповідними ліцензіями.

Як ми здійснюємо авторський нагляд?

Узгоджуємо графік проведення нагляду

Разом із Замовником узгоджується індивідуальний графік виїздів спеціалістів авторського нагляду на об’єкт. Зазвичай це буває 1-2 рази на тиждень, але залежно від масштабу проекту ця цифра може змінюватись. Нагляд здійснюється розробниками робочої документації згідно з нормативами.

Розробляємо цілі та завдання на проведення кожної перевірки

Кожен наш виїзд на об’єкт – це певна мета перевірки. Саме ці цілі та завдання розробляються на цьому етапі. Нам важливо, щоб проект був виконаний точно з планом, тому Укржитлопроект точно знає, які завдання авторського нагляду необхідно поставити.

Виїзд на об'єкт

Процедура виїзду на об’єкт для авторського нагляду за встановленим планом. Чим масштабніше об’єкт, тим більше часу і виїздів буде потрібно.

Заповнюємо журнал авторського нагляду

Журнал авторського нагляду – спеціальний документ, де повністю описуються виявлені невідповідності, а також способи їх усунення. Записи в журналі супроводжуються фото- та відеозвітом. Сам документ складається згідно з ДСТУ-Н Б А.2.2-11:2014 і наприкінці передається замовнику.

Складаємо докладний звіт про результати нагляду

Робимо зрозумілий, лаконічний та докладний звіт для Замовника. Описуємо всі можливі варіанти рішень для вирішення проблем. Сам Замовник обирає оптимальний для нього спосіб.

Усуваємо знайдені неточності та відступи

Сам процес усунення неточностей починається після повного узгодження. Після завершення цього процесу відбувається остаточний авторський нагляд із метою перевірити виконання цих робіт.

Скільки коштує авторський нагляд?

На вартість авторського нагляду впливають одразу кілька факторів. Основними серед них є терміновість проекту та масштаби вашого об’єкта. Від останнього залежить частота виїзду на об’єкт. Якщо у вас цілий житловий комплекс, нагляд знадобиться набагато частіше, ніж для одного невеликого нежитлового приміщення. Вартість послуги уточнюйте за телефоном +38 (044) 531-34-03 або надсилайте нам на email zhilpro@ukr.net докладні завдання.

Також в авторському нагляді за будівництвом є доцільність замовлення разового виїзду спеціаліста.